Owoc współpracy Nike, Xbox i EA – limitowane buty i okazjonalna wersja konsoli

Jednym z bardziej opłacalnych dodatkowych źródeł dochodu największych deweloperów gier wideo pozostają gadżety licencjonowane ich największymi markami. Wystarczy spojrzeć na ogromny sukces figurek Funko POP czy edycji kolekcjonerskich największych premier ostatnich kilku lat. Zdarza się jednak, że do obiegu trafiają przedmioty wyprodukowane w celach innych niż czysto komercyjne.

Reklama

Prosto i schludnie – nowy wariant Xboxa One X oraz Nike Air Max 90

Na Twitterze Xboxa pojawił się wpis ogłaszający konkurs, w którym wygrać można ściśle limitowany zestaw zawierający inspirowaną grą Madden NFL parę butów Nike Air Max 90 oraz konsolę Xbox One X w podobnym wariancie kolorystycznym.

Aby mieć szansę na zwycięstwo należy podać dalej konkursowy post i odpowiednio go otagować. Jest o co walczyć, a zadanie nie jest specjalnie skomplikowane.

Reklama

Wyjątkowa okazja wymaga specjalnych środków

Idea konkursu narodziła się przy okazji zbliżającego się wielkimi krokami wydarzenia Super Bowl, które zawsze jest punktem zapalnym do wypuszczenia podobnych gadżetów. Tego konkretnego zestawu nie da się zakupić, a jedynym sposobem na jego zdobycie jest wygrana w wyżej wymienionym wydarzeniu. Pełne konkursu znajdziecie na tej stronie.

Inspiracją dla powstania nowego wzoru konsoli i butów stał się mecz pomiędzy drużynami z San Francisco i Kansas City, które zmierzą się ze sobą już dziś, tj. 2 lutego.

Limitowana para butów prezentuje się naprawdę świetnie i z pewnością przypadnie do gustu nie tylko kolekcjonerom, ale i miłośnikom klasycznego obuwia sportowego. Kolaboracje wielkich marek z tak bardzo różnych od siebie światów zawsze są niemałym wydarzeniem i ten konkretny przypadek jest na to idealnym dowodem.

Źródło: engadget

Reklama