Podziękujmy Belgom – za ich 3 gole na Mundialu, dostaniemy 3 GB internetu od Orange | Tabletowo.pl

Podziękujmy Belgom – za ich 3 gole na Mundialu, dostaniemy 3 GB internetu od Orange

Dołącz do dyskusji 0

Dzisiaj zakończy się bardzo emocjonująca faza Mundialu, a mam na myśli tutaj 1/8 Finału. Jak dobrze wiemy, wczorajsi wygrani to Brazylia i Belgia. Pomarańczowy operator otwarcie przyznaje się do kibicowania krajom grupy Orange i cieszy się z wygranej Belgii. Dzięki temu my – klienci – możemy uzyskać bonusy.

Tak jak już wspomniałem wczoraj, Orange codziennie znajduje sobie powody do tego, aby przygotować jakąś ofertę zwiazaną z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej. Tym razem, podobnie jak przy przegranej Polski z Kolumbią, do zgarnięcia są 3 GB dodatkowego transferu danych (dla przypomnienia, wczoraj był tylko 1 GB).

Aby uzyskać dodatkowe 3 GB internetu, należy wysłać SMS-a o treści BELGIA na numer 233. Koszt wysłania wiadomości wynosi tyle, ile koszt zwykłego SMS-a (nie więcej niż 20 groszy). Uwaga, promocja obowiązuje tylko dzisiaj (tj. 3 lipca 2018 roku) do godziny 22:00. To właśnie do tej godziny należy wysłać wiadomość SMS. Po wysłaniu w ciągu 24 godzin powinniśmy otrzymać bonus. Ja środki dostałem po około 5 minutach od wysłania SMS-a. Dodatkowy pakiet jest ważny tylko przez 3 następne dni.

Muszę przyznać, że cieszą mnie to promocje związane z Mistrzostwami Swiata. Dzięki właśnie temu mogę znacznie zaoszczędzić swój pakiet danych, który niestety, przez ostatnio kiepski internet domowy, kończy się dosyć szybko.

Regulamin Promocji Pakiet Kibica

Źródło: Biuro Prasowe Orange

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona