Bogaty pakiet korzyści Samsung Guard S7 – szczegółowe informacje

Gdy na początku marca udało nam się dotrzeć do bardzo ciekawych informacji na temat pakietu korzyści, z którego będą mogli skorzystać klienci zainteresowani nowymi flagowcami Samsunga, nie do końca chcieliście dać temu wiarę. Dziś już natomiast Samsung oficjalnie potwierdził istnienie i, co najważniejsze, wdrożenie programu Samsung Guard S7 w Polsce.

Kto będzie mógł z niego skorzystać?

Wszystkie osoby, które kupiły Galaxy S7 lub Galaxy S7 edge w przedsprzedaży (która już się zakończyła) lub kupią w ciągu pierwszych trzech miesięcy od premiery. Urządzenie w tym czasie, tj. od 11 marca do 11 czerwca 2016 roku, musi zostać zarejestrowane przez specjalny formularz na stronie Samsunga – tutaj.

Na pakiet korzyści składa się:

  • Samsung Guard wyświetlacz: ubezpieczenie ekranu na okres 12 miesięcy (świadczone przez PZU). Ochrona obejmuje jedną naprawę stłuczonego/pękniętego ekranu
  • Odkup produktu: w przypadku, gdy użytkownik będzie chciał kupić nowego flagowca za rok (o wartości nie niższj niż 2500 złotych) będzie mógł odsprzedać swój aktualny smartfon po „orientacyjnej cenie” 1000 złotych (wyłącznie w okresie marzec-czerwiec 2017, a wszelkie szczegóły zostaną podane nie później niż do 28 lutego 2017 roku)
  • Przedłużona gwarancja – do trzech lat. Nie obejmuje baterii i akcesoriów
  • Knox: aplikację można pobrać z Galaxy Apps

samsung-guard-s7-01

Czy tylko produkty kupione w Samsung Brand Store są brane pod uwagę?

Zdecydowanie nie! Lista autoryzowanych partnerów jest długa (dostępna tutaj), a znajdziemy na niej przede wszystkim: x-kom, Sferis, Komputronik, Vobis, Saturn, Media Markt, redcoon, Neonet, Agito, RTV EURO AGD, Alsen, I-Terra, Morele. Co bardzo istotne, program obejmuje też urządzenia zakupione u wszystkich czterech operatorów: Orange, Play, Plus i T-Mobile.

Tym samym Samsung dał nam naprawdę mocne argumenty, by kupić jego najnowszego flagowca… Pamiętajcie jednak, że przedsprzedaż (w zestawie z Gear VR) już się zakończyła, a zapasy magazynowe poszczególnych sklepów – rozeszły się. W każdym aktualnie widnieje informacja, że na wysyłkę kolejnych egzemplarzy trzeba będzie poczekać nawet kilka tygodni – do ostatniego tygodnia marca lub nawet pierwszego tygodnia kwietnia.

Obszerne pierwsze wrażenia z użytkowania Samsunga Galaxy S7 edge możecie przeczytać tutaj.

źródło: Samsung, regulamin