Samsung używa bardzo mocnych argumentów, by przekonać nas do zakupu S7 i S7 edge w przedsprzedaży

Co prawda wczorajszego wieczoru informację tą przekazał Wam Grzesiek, jednak wydaje mi się, że zdecydowanie zasługuje ona na osobny wpis. Okazuje się bowiem, że Samsung przygotował spore niespodzianki dla osób, które zamówią Galaxy S7 lub Galaxy S7 edge w przedsprzedaży w salonach Brand Store. Dziwię się jednak, że nie jest to – na ten moment – w żaden sposób komunikowane.

Pracownicy salonów Samsung Brand Store przekonują do zakupów najnowszych flagowców koreańskiego koncernu jak tylko potrafią najlepiej. Okazuje się jednak, że samo świetne wzornictwo i parametry, na temat których wiele mogą powiedzieć, to dopiero początek.

Wczoraj pojawiły się wstępne informacje dotyczące korzyści płynących z wejścia w posiadanie S7/S7 edge w przedsprzedaży. Nam udało się je nie tylko potwierdzić, ale również rozszerzyć.

Okazuje się bowiem, że kupując Galaxy S7 lub Galaxy S7 edge w przedsprzedaży lub do trzech miesięcy po premierze, klient otrzymuje roczną rozszerzoną gwarancję na wyświetlacz. Oznacza to, że jeśli w ciągu roku od zakupu zaistnieje konieczność wymiany ekranu, usługa ta zostanie wykonana bezpłatnie. Ale to nie wszystko.

Użytkownicy S7/S7 edge, którzy za rok będą chcieli wejść w posiadanie kolejnego flagowca, czyli zapewne Galaxy S8, mogą liczyć na odkupienie sprzętu przez sklep i tym samym zaoszczędzenie minimum tysiąca złotych (słowo klucz: minimum – konkrety nie są znane).

Na ten moment Samsung nie wypowiada się na powyższy temat – informacje te ma potwierdzić w momencie startu oficjalnej sprzedaży. Natomiast jeśli wybierzecie się do któregokolwiek salonu Brand Store, pracownicy potwierdzą Wam, że powyższe wieści są jak najbardziej wiarygodne i zgodne z rzeczywistością.

A tak swoją drogą, widzieliście nową reklamę Galaxy S7? Jak Wam się podoba?

https://www.youtube.com/watch?v=RfCubGgMkms

Są też trzy inne – rzućcie okiem:

https://www.youtube.com/watch?v=el9D3bjmx50

https://www.youtube.com/watch?v=oGpK5OD8Tm0

źródło: własne, Samsung Brand Store; smartospl

Aktualizacja:

Oficjalna informacja od Samsunga:

W 2016 roku Samsung rozszerzy ofertę Guard, która będzie dodawana lub sprzedawana z wybranymi produktami i będzie komplementarna do usług sprzedawanych przez partnerów firmy Samsung.

Potwierdzamy, że pierwszym tego typu produktem dla telefonów Samsung będzie Samsung Guard S7. Promocja będzie ograniczona czasowo i będzie dotyczyć produktów Samsung Galaxy S7 zakupionych w przedsprzedaży i sprzedaży regularnej, niezależnie od kanału zakupu. Muszą to być urządzenia przeznaczone do obrotu na polskim rynku.

Wszelkie szczegóły dotyczące Samsung Guard S7 będą opisane w regulaminie i zostaną podane do publicznej wiadomości w piątek 11 marca.

Komentarze

 • DanSlenders

  Samsung wpadł na świetny pomysł – nowy i innowacyjny system aktualizacji dla swoich flagowców, polegający na wymianie zeszłorocznego modelu na nowy. No no :)

  • XYZ

   rzeczywiśćie wpadł XD Apple było pierwsze

   • DanSlenders

    Ale Apple nie musi używać argumentu wsparcia ;)

 • Oizo

  Tak tylko pytanie czy ta rozszerzona gwarancja na ekran bedzie obejmowala uszkodzenia mechaniczne, bo jakby na to nie patrzec inne uszkodzenia jak odklejanie sie, bad pixele czy smierc wysietlacza zdarzaja sie stosunkowo rzadziej od uszkodzen mechanicznych. A co do odkupowania sprzetu pewnie na rynku bylo by korzystniej sprzedac sluchawke niz “zwrócic” do sklepu.

 • Anty no life :)

  O ile opcja z wymianą wyświetlacza może być przydatna (osobiście używam smartfonów od 6 lat i nigdy nie miałem żadnego casa ani nie pękła mi szybka), to już opcja odkupu mi nie podchodzi:) Po roku sprzedam go zdecydowanie lepiej niż za 1000 i kupię taniej niż za 3200 w sklepie :) Dlatego cieszę się, że note 5 nie wszedł na polski rynek. Dzięki temu Note 4 w klepach kosztuje tyle co S6, a na aukcjach jest nawet droższy :)

 • Paweł Janiak

  Chcemy aby urządzenia Samsung służyły użytkownikowi jak najdłużej dlatego do produkcji modeli używamy najwyższej jakości tworzyw takich jak Gorilla Glass, aluminium lub metal. Dodatkowa możliwość rozszerzonej gwarancji ekranu ma dać użytkownikom poczucie pełnego komfortu. Ambasador marki Samsung

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona