Który lepszy: Bluboo Dual czy Oukitel U20 Plus? Runda druga | Tabletowo.pl

Który lepszy: Bluboo Dual czy Oukitel U20 Plus? Runda druga

Dołącz do dyskusji 0

Każdy producent uważa, że jego smartfon jest „najlepszy”. Niektórzy jednak potrafią czasami uznać „wyższość” konkurenta nad ich propozycją. To na pewno się ceni. Ale jak wypada Bluboo Dual w porównaniu z Oukitel U20 Plus? Na papierze oba urządzenia są niemal identyczne. A jak wygląda to w rzeczywistości? Sprawdźmy.

Bluboo przygotowało film, na którym porównuje Bluboo Dual z Oukitel U20 Plus. Pod uwagę wzięto jednak tylko wybrane kwestie, jak aparat, wyświetlacz, wymiary oraz kilka innych, drobnych rzeczy. Pewnie część z Was się już domyśliła, że z każdego „pojedynku” propozycja Bluboo wychodzi zwycięsko.

Aparat w Bluboo Dual szybciej łapie ostrość, a tym samym sprawniej robi zdjęcia (ich jakość oceńcie już sami, każdy ma bowiem inne oko), a wyświetlany na ekranie obraz jest bardziej nasycony i ostry. Ten model może się także pochwalić żyroskopem oraz obsługą OTG – obie te rzeczy mogą się przydać. Smartfon jest też chudszy i lżejszy niż Oukitel U20 Plus.

Przewagę Bluboo Dual można by „zgonić” na fakt, że jest on droższy od konkurenta o 50 dolarów, więc „automatycznie” powinien być od niego lepszy. Obecnie jednak trwa promocja, w ramach której możecie kupić ten model za 99,99 dolarów, czyli za tyle samo, co Oukitel U20 Plus.

Z pełną specyfikacją Bluboo Dual możecie zapoznać się w tym artykule.

Artykuł powstał przy współpracy z Bluboo

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona