BlackBerry PlayBook za 199 dolarów powraca - Tabletowo.pl

BlackBerry PlayBook za 199 dolarów powraca

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl BlackBerry PlayBook za 199 dolarów powraca Ciekawostki Nowości

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli Waszym wymarzonym prezentem pod choinkę jest tablet Research In MotionBlackBerry PlayBook, mam dla Was dobrą wiadomość. Ale tylko pod warunkiem, że macie rodzinę lub znajomych w Stanach, którzy będą tak mili, że przywiozą ze sobą na święta Wasz prezent. Okazuje się bowiem, że BlackBerry PlayBook znów został przeceniony. Najtańszy model kosztuje 199 dolarów.

Jakiś czas temu kanadyjski RIM zapowiedział krótkotrwałą promocję swojego tabletu, który został przeceniony o 300 dolarów. Po jakimś czasie ceny wróciły do poprzedniego stanu, ale nie na długo, jak się dziś okazało. Mieszkańcy Stanów ponownie mają możliwość wejścia w posiadanie BlackBerry PlayBook za bezcen (w porównaniu z początkową ceną).

I tak, w Staples ceny modelu przedstawiają się następująco: 199 dolarów za 16GB, 299 dolarów za 32GB i 399 dolarów za 64GB. W Best Buy i Office Depot ceny są identyczne, aczkolwiek wersja z 32GB pamięci kosztuje nieco mniej, bo 250 dolarów.

Więcej na temat samego tabletu BlackBerry PlayBook dowiecie się z tego wpisu. A już niebawem na łamach Tabletowo.pl będziecie mogli przeczytać recenzję urządzenia.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona