BlackBerry Playbook OS 2.0 dopiero 21 lutego? - Tabletowo.pl

BlackBerry Playbook OS 2.0 dopiero 21 lutego?

Tabletowo.pl BlackBerry Playbook OS 2.0 dopiero 21 lutego? BlackBerry Ciekawostki Nowości

Początkowo premiera nowego oprogramowania BlackBerry Playbook OS 2.0 miała mieć miejsce 17 lutego, lecz, jak donosi serwis N4BB, została przesunięta na 21 lutego. Przyczyna opóźnienia nie jest znana; najprawdopodobniej RIM stara się wyeliminować jak najwięcej błędów i dostarczyć posiadaczom tabletu BlackBerry Playbook dopracowany produkt.

Aktualizacja oprogramowania BlackBerry Playbook OS 2.0 wniesie natywne wsparcie dla poczty elektronicznej, kalendarza i kontaktów, do których dotąd dostęp możliwy był tylko za pośrednictwem usługi BlackBerry Bridge. Niestety, wiemy już, że na liście nowości nie znajdzie się komunikator BBM (BlackBerry Messenger). Aby z niego skorzystać, użytkownik będzie zmuszony sparować tablet Playbook ze smartfonem BlackBerry.

Research In Motion, oprócz aktualizacji oprogramowania dla Playbooka, w rękawie kryje dwa tajemnicze asy: 10-calowy tablet oraz system operacyjny BlackBerry 10. Ich prezentacja odbędzie się w trakcie targów Mobile World Congress 2012 w Barcelonie.

źródło: N4BB, via Boy Genius Report

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona