Ważne

BlackBerry Playbook OS 2.0 zadebiutuje 17 lutego

tablet blackberry playbook

Jeśli jesteś posiadaczem BlackBerry PlayBook na pewno z niecierpliwością wyczekujesz najnowszej wersji oprogramowania, która ma wnieść powiew świeżości w tym modelu. Na temat BlackBerry Playbook OS 2.0 powiedziano już wiele, ale wciąż nie wiadomo było kiedy można się spodziewać debiutu tego systemu. Aż do teraz. Kilka dni temu w sieci pojawiła się plotka, która głosiła, że BlackBerry Playbook 2.0 pojawi się na rynku 17 lutego. Dziś te same informacje podaje serwis CrackBerry, według którego data ta ma być ostateczna i nie powinna ulec zmianie.

Wciąż pod znakiem zapytania stoi obecność natywnego kalendarza czy klienta pocztowego – dodatków tych nie było także w becie systemu oznaczonej numerem 2.0.0.7111 (via).

Pozostaje nam poczekać jeszcze kilka tygodni, by przekonać się jakie nowości ostatecznie Research In Motion postanowił zaserwować posiadaczom tabletu BlackBerry Playbook. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wszystkiego na temat BlackBerry Playbook OS 2.0 dowiemy się już 17 lutego.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona