BlackBerry KEY2 Lite wkrótce trafi na rynek. Będzie hitem? | Tabletowo.pl

BlackBerry KEY2 Lite wkrótce trafi na rynek. Będzie hitem?

Dołącz do dyskusji 0

BlackBerry jeszcze kilka lat temu miało na rynku telefonów bardzo mocną i ugruntowaną pozycję. Koncern przespał jednak smartfonową rewolucję, a jego BB OS przestał być środowiskiem cenionym i pożądanym przez użytkowników. Żeby przetrwać na rynku, trzeba było pójść z duchem czasu i postawić na Androida. Okazało się to celnym posunięciem, a już wkrótce na rynku zadebiutować ma BlackBerry ze średniej półki cenowej.

Do tej pory Kanadyjczycy skupiali się na wprowadzaniu do obiegu smartfonów z najwyższej półki (wyjątki stanowią BB DTEK50 i BB Aurora, lecz one nie mają klawiatury QWERTY). Modele takie, jak BlackBerry Priv czy KEYone spotkały się z ciepłym przyjęciem użytkowników. BlackBerry KEY2 również na krótko po premierze zbiera bardzo przychylne recenzje. Pojawiła się więc koncepcja podboju sektora urządzeń ze średniej półki cenowej. Czy będzie to dobre posunięcie?

Premiera BlackBerry KEY2 – producent ulepszył wszystko to, co mógł i stworzył świetny sprzęt

Już wkrótce na rynku pojawić się ma BlackBerry KEY2 Lite. Jak łatwo możemy się domyślić, ma być to smartfon dedykowany użytkownikom, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup flagowego urządzenia, jednak chcieliby skorzystać z usług i rozwiązań oferowanych przez kanadyjski koncern, a jednocześnie cieszyć się wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Informację o nadchodzącej premierze udostępnił na Twitterze nie kto inny, tylko Evan Blass, znany nam doskonale z bardzo często celnych prognoz i przecieków związanych z rynkiem urządzeń mobilnych. Niestety, na tę chwilę nie poznaliśmy jeszcze specyfikacji i w tej kwestii musimy uzbroić się w trochę cierpliwości. Na razie wiadomo jedynie, że smartfon ma być dostępny w trzech kolorach: czerwonym, niebieskim i miedzianym, a jego debiutu powinniśmy spodziewać się najprawdopodobniej na targach IFA 2018. Najpewniej nie zabraknie też klawiatury QWERTY.

BlackBerry KEY2 Lite (fot. @evleaks)

A czy Wy zakupilibyście „Jeżynkę” ze średniej półki z klawiaturą QWERTY?

Źródło: @evleaks

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona