Białe Galaxy Taby 7.0 Plus i 10.1 debiutują w Wietnamie 20

Białe Galaxy Taby 7.0 Plus i 10.1 debiutują w Wietnamie

Białe Galaxy Taby 7.0 Plus i 10.1 debiutują w Wietnamie 21

Biały to bardzo ładny kolor. W tej chwili wystarczy wyjrzeć za zaśnieżone okno, by nasycić oko jego wyjątkową barwą. Jest czysty, nieskazitelny, idealny… kogo ja oszukuję, nie lubię śniegu, więc nie lubię też bieli.

Niemniej jednak, uwielbiam smartfony i tablety, które zrywają z tradycją szaro-czarnych obudów i wybijają się ponad konkurencję błyszcząc w słońcu niczym niedźwiedź polarny. Na rynku tabletów internetowych nie można znaleźć wielu urządzeń, których obudowa jest biała. Z moich informacji wynika, że jest to Apple iPad 2, Ainol Novo 8, Huawei Ideas S7 Slim (częściowo) oraz kilka chińskich. Wiele wskazuje na to, że do tego wyjątkowego grona wkrótce dołączą tablety Samsunga: Galaxy Tab 7.0 Plus oraz Galaxy Tab 10.1.

Białe Galaxy Taby 7.0 Plus i 10.1 debiutują w Wietnamie 22

Białe Galaxy Taby 7.0 Plus i 10.1 debiutują w Wietnamie 23

Ich wspólne zdjęcia, prosto z Wietnamu, zostały opublikowane na łamach portalu GSM Arena. Przedstawiają one tablety Samsunga, w których czarny panel przedni zastąpiono białym, dzięki czemu nabrały one nienagannej elegancji.

Specyfikacja białych tabletów Galaxy Tab 7.0 Plus i Galaxy Tab 10.1 nie uległa zmianie, a szczegóły na temat daty ich dostępności oraz cen nie zostały ujawnione.

via GSM Arena