Białe Galaxy Taby 7.0 Plus i 10.1 debiutują w Wietnamie | Tabletowo.pl

Białe Galaxy Taby 7.0 Plus i 10.1 debiutują w Wietnamie

Dołącz do dyskusji 0

Biały to bardzo ładny kolor. W tej chwili wystarczy wyjrzeć za zaśnieżone okno, by nasycić oko jego wyjątkową barwą. Jest czysty, nieskazitelny, idealny… kogo ja oszukuję, nie lubię śniegu, więc nie lubię też bieli.

Niemniej jednak, uwielbiam smartfony i tablety, które zrywają z tradycją szaro-czarnych obudów i wybijają się ponad konkurencję błyszcząc w słońcu niczym niedźwiedź polarny. Na rynku tabletów internetowych nie można znaleźć wielu urządzeń, których obudowa jest biała. Z moich informacji wynika, że jest to Apple iPad 2, Ainol Novo 8, Huawei Ideas S7 Slim (częściowo) oraz kilka chińskich. Wiele wskazuje na to, że do tego wyjątkowego grona wkrótce dołączą tablety Samsunga: Galaxy Tab 7.0 Plus oraz Galaxy Tab 10.1.

Ich wspólne zdjęcia, prosto z Wietnamu, zostały opublikowane na łamach portalu GSM Arena. Przedstawiają one tablety Samsunga, w których czarny panel przedni zastąpiono białym, dzięki czemu nabrały one nienagannej elegancji.

Specyfikacja białych tabletów Galaxy Tab 7.0 Plus i Galaxy Tab 10.1 nie uległa zmianie, a szczegóły na temat daty ich dostępności oraz cen nie zostały ujawnione.

via GSM Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona