Bezprzewodowa klawiatura dla BlackBerry Playbooka już 23 marca

BlackBerry Playbook to tablet, którego ekran dotykowy jest wyjątkowo czuły, a pisanie na wirtualnej klawiaturze systemu Playbook OS jest czystą przyjemnością. Dla tych jednak, którzy wolą fizyczne rozwiązania, Research In Motion przygotował oficjalne etui wyposażone w bezprzewodową klawiaturę Bluetooth.

Akcesorium pojawiało się w ofercie kanadyjskiego sklepu The Source z datą rozpoczęcia wysyłki 23 marca. Obecnie kosztuje $99,99, lecz cena zostanie podniesiona do $119,99 po 11 kwietnia 2012 roku. Spodziewamy się, że klawiatura pojawi w Polsce pod koniec przyszłego miesiąca, a zainteresowani będą musieli przygotować się na całkiem spory wydatek około 350-400 złotych.

Etui z klawiaturą bezprzewodową to nie jedyne akcesorium, które przygotował dla właścicieli tabletów BlackBerry Playbook jego producent, Research In Motion. W ubiegłym miesiącu opowiedzieliśmy Wam o dedykowanej mu stacji dokującej wyposażonej w wyjście HDMI, trzy porty USB i gniazdo ethernet. Choć jeszcze nie pojawiła się w sprzedaży, mamy nadzieję, iż wkrótce trafi do oferty kanadyjskich lub amerykańskich sklepów.

via The Source