Bezpłatny Dostęp do Internetu od Aero2 przedłużony o kolejne trzy lata | Tabletowo.pl

Bezpłatny Dostęp do Internetu od Aero2 przedłużony o kolejne trzy lata

Dołącz do dyskusji 0

Gdyby nie decyzja o przedłużeniu świadczenia usług bezpłatnego dostępu do internetu, osoby korzystające z Aero2 musiałyby pożegnać się z możliwością darmowego łączenia się z Siecią 21 grudnia bieżącego roku.

Aero2 złożyło prośbę o przedłużenie okresu świadczenia tej usługi już jakiś czas temu. Spółka otrzymała właśnie pozytywną decyzję UKE w tej sprawie, co zapewne ucieszy kilkaset tysięcy użytkowników BDI w całej Polsce.

aero2

Firma może pochwalić się prowadzeniem tego projektu przez 5 lat, i „zaklepane” są już kolejne trzy.

Od wielu miesięcy otrzymywaliśmy zapytania od internautów na temat przyszłości bezpłatnego internetu od Aero2. Dla wielu osób to jedyna forma dostępu do globalnej sieci. Warto dodać, że jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która już od 5 lat realizuje skutecznie tak ważny społecznie projekt.
– Piotr Janik, członek zarządu spółki Aero2.

Piotr Janik podaje też ciekawostkę, że obecnie średnia wieku użytkowników bezpłatnego internetu od Aero2 to niespełna 40 lat.

Aero2 jest darmowe, ale korzystanie z niego niesie ze sobą pewne ograniczenia – połączenie osiąga maksymalną prędkość 512 kbps, a co 60 minut trzeba wpisać kod Captcha. Dla wielu osób nie jest to jednak jakimś wielkim problemem. Sam posiadam kartę SIM z Aero2 jako wentyl bezpieczeństwa, na wypadek, gdyby wszystkie aktualnie używane przeze mnie pakiety internetowe zechciały wykończyć się w jakimś niewygodnym momencie.

Jeśli nie macie swojej karty Aero2, a chcielibyście się dowiedzieć, co należy zrobić, żeby przez kolejne lata mieć bezpłatny dostęp do internetu, warto odwiedzić ich stronę.

źródło: materiały prasowe, Aero2

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona