Bezimienny tablet Toshiby pojawił się na Amazonie - Tabletowo.pl

Bezimienny tablet Toshiby pojawił się na Amazonie

Tabletowo.pl Bezimienny tablet Toshiby pojawił się na Amazonie Nowości Toshiba

Wygląda na to, że internetowy sklep Amazon przeżywa ostatnio prawdziwy wysyp tabletów. Widzieliśmy HP TouchPad i Dell Streak bez 3G, nadszedł czas na tablet Toshiby. O tym urządzeniu słyszeliśmy już wcześniej. Jest dumą Toshiby (w przeciwieństwie do Folio 100), największym działem wytoczonym przeciwko żelaznym rządom iPada.

Tablet wciąż nie ma jeszcze oficjalnej nazwy. Wiadomo jednak, że wyposażony jest w 10.1-calowy ekran pojemnościowy, układ nVidia Tegra 2, Androida Honeycomb, aparat fotograficzny o rozdzielczości 5Mpx oraz kamerkę intenretową 2Mpx, głośniki stereo, porty USB, mini-USB, złącze HDMI, pełnowymiarowy czytnik kart pamięci, Bluetooth, Wi-Fi i obsługę Adobe Flash. Jako wisienkę na torcie można uznać wymienną baterię i gumowany tył, który ułatwić ma trzymanie urządzenia (tzw. Easy Grip). Dostępny on będzie w kilku wariantach kolorystycznych.

Niestety, nie wiemy kiedy urządzenie będzie dostępne. Ale skoro znalazło się już w katalogu sklepu Amazon – możemy śmiało założyć, że wkrótce. Powołując się na wcześniejszy przeciek, możemy się spodziewać, że tablet Toshiby trafi do sprzedaży w czerwcu, a kosztował będzie 499 dolarów.

Obejrzyjcie galerię. Co sądzicie o tablecie Toshiby?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona