Będzie nowa Motorola RAZR?

Pamiętacie jeszcze telefony Motorola RAZR? Swojego czasu były to jedne z bardziej pożądanych komórek na rynku. Potem Motorola wróciła do liniii RAZR ze smartfonami z Androidem. A teraz znowu chce to zrobić.

Reklama

Dawno, dawno temu, za czasów dinozaurów, telefony z klapką Motorola RAZR uchodziły za jedne z ładniejszych na rynku. Były też całkiem popularne – nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach Europy czy USA. Motorola raz już wykorzystała nostalgię za „żyletkami”, wprowadzając na rynek w 2011 roku, a potem w kolejnych latach smartfony RAZR z Androidem.

Reklama

Potem jednak firma wycofała się ze swojej linii, została przejęta najpierw przez Google, potem Lenovo. Teraz zaś wygląda na to, że pojawiły się kolejne plany powrotu do linii RAZR. Nowe smartfony podobno są już na horyzoncie.

W internecie właśnie pojawił się nostalgiczny filmik nakręcony przez Motorolę. Powrót do lat, kiedy RAZR święciła tryumfy na rynku. Cały klip skupia się na starych telefonach komórkowych i dawnej popularności. Jednak pod koniec filmiku mamy skrót TTYL oraz datę – 09.06.16. Czyli wszystko jasne.

Motorola najprawdopodobniej przymierza się do premiery nowego smartfona, o którym chce „porozmawiać później („Talk To You Later”), czyli 9 czerwca. Czy będzie to któryś ze smartfonów ukrywających się pod kodową nazwą Vector Thin lub Vertex?

Źródło: Phandroid