Będzie Google Nexus 7 z 32GB pamięci? A co z 3G? | Tabletowo.pl

Będzie Google Nexus 7 z 32GB pamięci? A co z 3G?

Dołącz do dyskusji 0
google nexus 7

Jedną z największych bolączek Google Nexus 7 jest mało pamięci wewnętrznej i brak możliwości jej rozszerzenia poprzez slot kart microSD (bo go najnormalniej w świecie nie ma). Urządzenie jest dostępne na świecie w dwóch wersjach pojemnościowych: 8GB i 16GB, w Polsce natomiast możemy spotkać wyłącznie model z 16GB. Wiele wskazuje na to, że internetowy gigant Google wraz z Asusem postanowili rozwiązać kwestię niewielkiej ilości pamięci przez… wprowadzenie do sprzedaży modelu z 32GB pamięci.

Jak widzicie poniżej, jeden z pracowników brytyjskiego sklepu Carphone Warehouse zrobił zdjęcie bazy danych, która jednoznacznie wskazuje na nadchodzącą premierę tabletu Nexus 7 z 32GB. Nie wiadomo jednak kiedy będzie miał miejsce jego rynkowy debiut.

A co z Nexus 7 z 3G? Niestety, wciąż nie ma przesłanek mówiących o tym, by koncern z Mountain View szykował taką wersję swojego urządzenia. Pozostaje nam tethering, MiFi i inne rozwiązania, które obchodzą ten problem.

Google Nexus 7 w Polsce dostępny jest w cenie 999 złotych (16GB).

google nexus 7 32gb

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona