Będzie Android Oreo dla Galaxy Tab S3 - tablet zyskuje kolejne certyfikaty | Tabletowo.pl

Będzie Android Oreo dla Galaxy Tab S3 – tablet zyskuje kolejne certyfikaty

Dołącz do dyskusji 0

Sporo urządzeń Samsunga czeka na Androida Oreo. Odkąd wersja 8.0 tego systemu trafiła na flagowe smartfony Koreańczyków, spodziewamy się, że Samsung poświęci uwagę innym sprzętom – na przykład swojemu najlepszemu tabletowi, Galaxy Tab S3.

Samsung zaczął pracować nad Androidem Oreo dla tabletu Galaxy Tab S3 już w zeszłym miesiącu. Aktualizacja oraz pożegnanie z Androidem 7.0 Nougat, wydaje się być coraz bliższe. Urządzenie właśnie dostało certyfikację Wi-Fi, mając na pokładzie zeszłoroczny system Google. Na razie sprawa dotyczy wersji bez modemu LTE, a i na nią trzeba będzie poczekać.

Chwilę potrwało, zanim Android Oreo trafił na flagowe smartfony Samsunga – a to przecież one w pierwszej kolejności dostają aktualizacje systemu, Producent najwyraźniej chciał, by to najnowsze urządzenia jako pierwsze mogły się pochwalić najwyższą wersją Androida, a dopiero później zabrać się za odświeżanie starszych modeli.

Galaxy Tab S3, nawet mimo tego, że wciąż czeka na aktualizację do Androida 8.0, nadal jest jednym z najlepszych tabletów, w jakie można zaopatrzyć się na polskim rynku. Szkoda tylko, że jego ceny wciąż utrzymują się na stosunkowo wysokim poziomie. Minie jeszcze parę miesięcy, Oreo trafi na Tab S3, ceny trochę spadną, i wtedy będzie można pomyśleć o jego zakupie ;)

Recenzja Samsunga Galaxy Tab S3 z rysikiem S Pen

źródło: Sammobile, Wi-Fi Alliance

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona