Będą wymienne obudowy do MSI WindPad?

Na targach Computex 2010 w zeszłym tygodniu MSI zaprezentowało dwa interesujące nas urządzenia: WindPad 100 oraz WindPad 110. Oba tablety mają być w miarę tanie, więc warto im się przyjrzeć z bliska. Tym bardziej, że pojawiły się w sieci informacje odnośnie pierwszych dodatkowych gadżetów do tych urządzeń.

Wszystko wskazuje na to, że MSI w momencie wprowadzenia na rynek swoich dwóch tabletów, da nam możliwość wejścia w posiadanie także wymiennych obudów do tych urządzeń. Na zdjęciu widzimy trzy zupełnie różne obudowy. Jedna wydaje się być wykonana z metalu, druga z bambusa, natomiast trzecia jest półprzezroczysta. A co za tym idzie, jak sami widzicie, są przez to w trzech kolorach.

Przypomnijmy, że tablet WindPad 100 kontrolowany jest przez mobilną wersję systemu operacyjnego Windows 7 z autorską nakładką MSI. WindTouch, bo o niej mowa, ma być bardzo przyjaznym interfejsem użytkownika, ułatwiającym dostęp do wgranych na urządzenie programów. MSI WindPad 110 natomiast opiera się o OS Google Android.