Baterie w tabletach, czyli jak długo pracują w rzeczywistości - Tabletowo.pl

Baterie w tabletach, czyli jak długo pracują w rzeczywistości

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli należysz do osób, które z wielkim dystansem podchodzą do papierkowych specyfikacji poszczególnych urządzeń elektronicznych (nie tylko tabletów), na pewno doskonale wiesz, że często znajdują się w nich przekłamania. Rzecz najczęściej tyczy się długości pracy danego sprzętu, co akurat w przypadku tabletów ma przeogromne znaczenie.

Redaktorzy Engadget przy okazji testów tabletu BlackBerry PlayBook postanowili sprawdzić rzeczywisty czas pracy baterii niektórych tabletów. Jak się okazuje, pod tym względem iPad 2 miażdży konkurencję – 10:26h na jednym ładowaniu (podobny czas otrzymałam w swoim teście). Najgorzej natomiast wypadł Dell Streak 7, którego bateria trzyma tylko 3:26h – maaarnie…

Kilka słów na temat samego testu wytrzymałości baterii w wybranych tabletach. Wszystkie modele przy włączonym WiFi non stop odtwarzały wideo (format MPEG). Co więcej, jasność ekranu każdego z nich została ustawiona na 65% – tu jednak należy zaznaczyć, że jasność u każdego z producentów może mimo wszystko być inna.

Oto wyniki testu rzeczywistego czasu pracy baterii w tabletach:

Tabletowo.pl Baterie w tabletach, czyli jak długo pracują w rzeczywistości Nowości Porównania

A jeśli komuś przeszkadza brak odpowiedniej kolejności (od najdłużej działającego), to proszę bardzo:
Apple iPad 2 (10:26),
Apple iPad (9:33),
Motorola Xoom (8:20),
Archos 101 (7:20),
BlackBerry PlayBook (7:01),
Samsung Galaxy Tab (6:09),
Dell Streak 7 (3:26).

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona