Bardziej wypasiona wersja Nvidia Shield Tablet (32GB LTE) w sklepach od 30 września | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Bardziej wypasiona wersja Nvidia Shield Tablet (32GB LTE) w sklepach od 30 września

Dołącz do dyskusji 0

Pierwszy września 2014 roku miał być nie tylko pierwszym dniem nowego roku szkolnego. Miał to być również pierwszy dzień sprzedaży Nvidia Shield Tablet w wersji z LTE. Tak się jednak nie stało, gdyż – z bliżej nieokreślonych powodów – premiera tej edycji została przesunięta w czasie na… no właśnie, nie wiadomo kiedy. Dziś poznaliśmy konkretne informacje na ten temat.

Od pewnego czasu w Polsce w sprzedaży można znaleźć Shield Tablet z 16GB pamięci wewnętrznej i WiFi w cenie wynoszącej 1199 złotych. Odnoszę jednak wrażenie, że wiele osób zainteresowanych tym produktem, z wielu względów, czeka na rynkowy debiut wersji z LTE, która będzie wyposażona – poza oczywistym modemem, również w dwukrotnie większą przestrzeń na dane w stosunku do wersji podstawowej – 32GB.

Wersję z LTE wyceniono na 1549 złotych, ale to nie jest dla nas nowość – taka właśnie cena była podawana w momencie debiutu urządzenia i, co najważniejsze, nie uległa zmianie.

Nvidia Shield Tablet, z założenia, jest pierwszym prawdziwym tabletem dla graczy. Poza odpowiednio wydajnymi podzespołami (Tegra K1 2,3GHz, 2GB RAM, 8″ 1920×1200) oferuje bowiem również dostęp do całego mnóstwa gamingowych usług, które poszerzają multimedialne możliwości wykorzystania urządzenia. I oczywiście kontroler, który sprawi, że granie ma być dużo bardziej komfortowe.

Kiedy urządzenie trafi do nas na testy? W przyszłym tygodniu w Nicei będzie miała miejsce światowa premiera Nvidia Shield Tablet LTE i zaraz później jeden z egzemplarzy ma powędrować do Aske na solidne prześwietlenie.

Zainteresowanych parametrami technicznymi modelu odsyłam do szczegółowego wpisu odnośnie Shield Tablet.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona