Baldur’s Gate II: Enhanced Edition taniej w Google Play - Tabletowo.pl

Baldur’s Gate II: Enhanced Edition taniej w Google Play

Baldur’s Gate II to bez wątpienia jedna z lepszych „staroszkolnych” gier cRPG w jaką można zagrać obecnie na tabletach. Posiadacze urządzeń z systemem Android mogą obecnie nabyć ją znacznie taniej niż dotychczas.

Cena gry w sklepie Google Play niespodziewanie spadła bowiem ostatnio z 27,63 zł do 14,99 zł. Nie wiadomo jednak, co jest przyczyną nagłej obniżki, ani czy nowa cena utrzyma się na stałe, czy też zniknie tak nieoczekiwanie jak się pojawiła. Co ciekawe, wersja z App Store nie tylko nie została objęta promocją, ale jest obecnie droższa niż jeszcze miesiąc temu (ale nadal znacznie tańsza, niż w dniu premiery, kiedy to kosztowała 14 euro). W tym przypadku winna jest jednak zmiana sposobu naliczania podatku VAT dla usług elektronicznych w unii europejskiej. Należy też pamiętać, że w obu wersjach znalazło się również miejsce dla opcjonalnych zakupów wewnątrz aplikacji.

Gra Baldur’s Gate II: Enhanced Edition dostępna jest do nabycia w sklepach App Store (9,99 euro) i Google Play (14,99 zł)

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona