Avadon 2: The Corruption trafi do App Store już w lutym - Tabletowo.pl

Avadon 2: The Corruption trafi do App Store już w lutym

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Avadon 2: The Corruption trafi do App Store już w lutym Aplikacje

Fani klasycznych gier RPG nie mogą w tym roku narzekać na brak ciekawych ofert w sklepach z aplikacjami. Zaczęło się od Final Fantasy VI, do którego chwilę później dołączyło kultowe Baldur’s Gate II oraz staroszkolne do bólu Road of Kings. Tę wyliczankę już za parę tygodni uzupełni gra Avadon 2: The Corruption.

Tytuł ten oferuje bowiem niemal wszystkie elementy, jakie potrzebne są do szczęścia miłośnikom tradycyjnych gier fabularnych. Mamy tu więc całkiem rozbudowaną mechanikę, walkę prowadzoną w systemie turowym, prostą (lecz nie prostacką) oprawę graficzną oraz, co najważniejsze, rozbudowany świat, w którym każdy fan fantasy poczuje się jak w domu. Główną osią fabuły jest tutaj tytułowa twierdza – Avadon, będąca wynikiem współpracy pięciu królestw, które zjednoczyły się w obronie przed wspólnym wrogiem. Zadaniem mieszkańców twierdzy, wśród których znajduje się również postać stworzona przez gracza, jest eliminowanie wszelkich potencjalnych zagrożeń, zanim zdążą one zaszkodzić wspomnianemu sojuszowi. Mimo iż fabuła na pierwszy rzut oka trąci nieco sztampą, to jednak nie da się odmówić tej produkcji pewnego archaicznego uroku.

Gra Avadon 2: The Corruption pojawi się w App Store już 28 lutego. Na razie nie wiadomo nic o wersji na tablety z systemem Android.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona