Asus zaprasza na CES - zobaczymy smartfony z układami Intela oraz MediaTeka? | Tabletowo.pl

Asus zaprasza na CES – zobaczymy smartfony z układami Intela oraz MediaTeka?

Dołącz do dyskusji 0

Zbliża się styczeń, a dla fanów smartfonów i tabletów oznacza to targi CES w Las Vegas, na których standardowo powinniśmy zobaczyć wiele nowości (w tym mówi się nawet o Samsungu Galaxy S6!). Na swoją konferencję zaprosił właśnie Asus, który na pewno razem z Intelem pokaże urządzenia z 4G LTE. A czego możemy się jeszcze spodziewać?

Konferencja Asusa odbędzie się 5 stycznia o godzinie 7:00 (GMT), czyli już za 20 dni. Jeśli nie macie możliwości pojechania do Las Vegas, to tajwańska firma przygotuje dla Was stream online. O tym wydarzeniu poinformował również Intel, który zaznaczył, że razem z Asusem zaprezentują smartfony wyposażone w ich procesory oraz łączność 4G LTE, za które przyjdzie nam zapłacić około 300 dolarów. Szczegóły odnośnie tych urządzeń, póki co, nie są znane.

Jednak jeśli oczekujecie tańszych urządzeń, na targach powinny pojawić się również smartfony Asusa wyposażone w procesor MediaTeka. Jednym z nich może być 5-calowy Asus X002. Jeśli potwierdzą się te informacje, możliwe, że dostaniemy dwie linie produktów od tajwańskiej firmy. Dzięki temu Tajwańczycy mogliby osiągnąć zakładaną sprzedaż na przyszły rok, która ma wynieść 16 milionów, czyli dwa razy więcej niż w tym roku.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona