Asus zapowiedział aktualizację serii Zenfone do Androida 5.0 | Tabletowo.pl

Asus zapowiedział aktualizację serii Zenfone do Androida 5.0

Dołącz do dyskusji 0

Asus coraz lepiej radzi sobie na rynku smartfonów – produkty Tajwańczyków są bardzo ciekawą alternatywą dla urządzeń innych firm. Jednak, jak to zwykle bywa, niektórzy producenci najpierw wypuszczają produkt, a potem o nim zapominają i użytkownicy nie mają nawet co liczyć na różnego rodzaju aktualizacje. Wygląda na to, że inaczej ma się w przypadku tej firmy – KitKat już jest, a 5.0 Lollipop został właśnie zapowiedziany. 

Jeśli macie produkt tajwańskiej firmy wiedzcie już, że na Androida 5.0 Lollipop będziecie musieli trochę poczekać. Zenfone 4, 5, 5 LTE, 6 i Padfone S dostaną go w kwietniu 2015. Padfone Infinity otrzyma go nieco później, w czerwcu. Inni producenci przystosują nowy system na swoje urządzenia dużo szybciej (w ciągu trzech miesięcy), ale ważne, że Asus nie zostawia użytkowników urządzeń samym sobie, tylko obiecuje aktualizację. Widać, że firmie zależy na tym segmencie rynku.

Asus Zenfone Lollipop

Jeśli chcecie się dowiedzieć nieco więcej o tych produktach, musicie koniecznie zajrzeć do naszych recenzji Zenfone 6 oraz Zenfone 5 LTE. Poza tym warto wspomnieć, że urządzenia te niedawno zostały zaprezentowane w Polsce i, co najważniejsze, są już dostępne w regularnej sprzedaży.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona