Asus tworzy Transformer Booka z Androidem - Tabletowo.pl

Asus tworzy Transformer Booka z Androidem

Dołącz do dyskusji 0

Wszystkim z Was Transformer Book kojarzy się zapewne z modelem T100 firmy Asus, czyli 10-calowym tabletem z Windowsem, procesorem Intel Atom Bay Trail oraz możliwością podpięcia klawiatury i szybkiej transformacji urządzenia w laptopa – a to wszystko w atrakcyjnej cenie wynoszącej ledwie 1500 złotych. Okazuje się jednak, że nie będzie to jedyny Transformer Book dostępny na rynku – najpewniej doczeka się on swojego androidowego odpowiednika.

Tabletowo.pl Asus tworzy Transformer Booka z Androidem Asus Nowości Plotki / Przecieki

Wprawdzie 10-calowe tablety z Androidem był już oferowane użytkownikom Asusa pod nazwą Transformer Pad, jednak najnowszy model, oznaczony symbolem T100TC swoimi parametrami zdecydowanie bardziej odpowiada Transformer Bookowi T100.

Według danych widniejących w WiFi Alliance, najnowsze urządzenie oparte będzie na systemie operacyjnym Android 4.3.3 Jelly Bean, wspierać będzie ponadto WiFi 802.11 b/g/n czy też WiFi-Direct. Reszta specyfikacji wciąż pozostanie tajemnicą – według spekulacji jednak, model ten może mieć parametry zbliżone do ostatnich tabletów z Windowsem: 10-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1366×768 pikseli, procesor Intel Atom Z3740 oraz 2 GB pamięci RAM.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona