ASUS Transformer TF300TG/TF300TL z darmowym internetem - Tabletowo.pl

ASUS Transformer TF300TG/TF300TL z darmowym internetem

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl ASUS Transformer TF300TG/TF300TL z darmowym internetem Asus Nowości Promocje

ASUS wystartował z kolejną akcją promocyjną, w ramach której każda osoba, która po 1 grudnia 2012 roku dokona zakupu tabletu internetowego Transformer Pad TF300TG lub TF300TL, otrzyma w prezencie kartę SIM z 24-gigabajtowym pakietem danych. Aby wziąć udział w promocji wystarczy zachować dowód zakupu oraz dokonać prostej i szybkiej rejestracji.

Najnowsza promocja dotycząca tabletów internetowych firmy ASUS trwa od wczoraj, tj. 13 grudnia, jednak skorzystać z niej mogą wszystkie osoby, które kupiły model TF300TG lub TF300TL po 1 grudnia bieżącego roku. Aby otrzymać darmową kartę SIM Orange z 24 GB do wykorzystania w ciągu 2 lat od daty jej aktywacji, wystarczy dokonać rejestracji na stronie www.asus24.com podając w formularzu numer seryjny urządzenia, skan lub zdjęcie dowodu zakupu oraz dane kontaktowe potrzebne do wysyłki. Po wykorzystaniu otrzymanego pakietu danych, z karty można nadal korzystać, jednak należy ją doładować we własnym zakresie.

ASUS Transformer Pad TF300 został wyposażony w 10,1-calowym wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 × 800 pikseli, czterordzeniowy układ nVidia Tegra 3 T30L o taktowaniu 1,2 GHz z dwunastordzeniową grafiką, który wspomagany jest przez 1 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 16/32 GB wbudowanej pamięci. Na jego pokładzie znajdziemy także 8-megapikselowy aparat główny, kamerę internetową, moduł sieci Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0, odbiornik GPS oraz wyjście microHDMI. Całością zarządza Android Jelly Bean.

Promocja trwa od 13 grudnia 2012 roku do wyczerpania zapasów tabletów.

źródło: ASUS

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona