Asus Transformer Prime wita Czytelników Tabletowo.pl! | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Asus Transformer Prime wita Czytelników Tabletowo.pl!

Dołącz do dyskusji 0
tablet asus transformer prime

Święta się skończyły… Pora powoli zapominać o aromatycznych zapachach dochodzących z kuchni i przepysznych smakołykach znajdujących się przez te ostatnie dni na naszych stołach. Czas wrócić do rzeczywistości, a co za tym idzie – do najbardziej wyczekiwanego tabletu końcówki 2011 roku – Asusa Transformer Prime!

Jeśli uważnie śledzicie profil Tabletowo.pl na Facebooku doskonale wiecie, że przed świętami Mikołaj przyniósł do redakcji pierwszy tablet pracujący dzięki czterordzeniowej Tegrze 3Asusa Transformer Prime. Z racji tego, że zainteresowanie urządzeniem jest ogromne, postanowiliśmy stworzyć subdomenę prime.tabletowo.pl, w której będą sukcesywnie publikowane kolejne artykuły dotyczące najnowszej hybrydy Asusa.

Asus Transformer Prime w naszych rękach pozostanie przez dłuższy czas, dzięki czemu możemy Wam obiecać, że przetestujemy go bardzo dokładnie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości na jego temat. Nie będziemy więc brać udziału w wyścigu z pozostałymi redakcjami na „pierwszą recenzję tabletu„, a postaramy się dokładnie przybliżyć Wam wszystkie możliwości tabletu Transformer Prime. A jeśli już jesteście jego posiadaczami, również zachęcam do czytania i oglądania naszych materiałów, by skonfrontować opinie na temat modelu.

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące Asusa Transformer Prime – zostawcie je w komentarzach, a na pewno nie pozostaną bez odpowiedzi. Poniżej pierwszy filmik z tabletem Asusa w roli głównej: rozpakowanie i pierwsze wrażenia (wybaczcie, że tak cicho):

tablet asus transformer prime tablet asus transformer prime tablet asus transformer prime tablet asus transformer prime tablet asus transformer prime tablet asus transformer prime tablet asus transformer prime

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona