Asus Transformer Prime TF700T w sprzedaży dopiero w czerwcu? - Tabletowo.pl
Ważne

Asus Transformer Prime TF700T w sprzedaży dopiero w czerwcu?

Tabletowo.pl Asus Transformer Prime TF700T w sprzedaży dopiero w czerwcu? Asus Nowości

Jak pamiętacie, podczas targów CES 2012 zaprezentowany został Asus Transformer Prime TF700T, czyli odświeżona wersja długo oczekiwanego modelu Transformer Prime TF201, który niedawno miał swoją premierę, jako pierwszy tablet wyposażony w czterordzeniowy procesor – Nvidia Tegra 3.

Nowa odsłona Asusa Transformer Prime została pozbawiona problemów poprzednika, do których niewątpliwie należą te związane z GPS-em czy WiFi. Ponadto w TF700T znalazł się ekran o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli oraz przednia kamera 2 Mpix (zamiast 1,2 Mpix). Pozostałe parametry nie uległy zmianie.

Asus, na swoim oficjalnym blogu, poinformował, że premiera nowej wersji Transformera Prime nie nastąpi wcześniej niż w czerwcuna pewno tyczy się to Wielkiej Brytanii, co z pozostałymi krajami? Na takie informacje musimy jeszcze zaczekać.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona