Asus Transformer Prime otrzyma Androida 4.0 w styczniu 2012 - Tabletowo.pl

Asus Transformer Prime otrzyma Androida 4.0 w styczniu 2012

Tabletowo.pl Asus Transformer Prime otrzyma Androida 4.0 w styczniu 2012 Nowości Plotki / Przecieki

Jeszcze nie zadebiutował w sprzedaży, a już wiadomo (a przynajmniej można się tego spodziewać), że odniesie rynkowy sukces. Pierwszy tablet, którego sercem jest czterordzeniowy procesor Tegra 3, będzie także – najprawdopodobniej – pierwszym modelem, który otrzyma aktualizację Androida do najnowszej wersji, Ice Cream Sandwich. O którym urządzeniu mowa? Oczywiście o Asusie Transformer Prime, którego rynkowa premiera będzie miała miejsce już 19 grudnia w Stanach. Wciąż jednak, do dziś, nie wiadomo było kiedy model ten otrzyma najnowszego Androida. Odpowiedź pojawiła się na portalu digitalversus.com, który to informuje, że „Asus potwierdził, ze Transformer Prime dostanie możliwość aktualizacji do Androida 4.0 w styczniu 2012 roku”!

Jakiś czas temu świat obiegła informacja, że Transformer Prime w momencie rynkowego debiutu będzie działał pod kontrolą starszej wersji Androida, co nie brzmiało dość optymistycznie – zwłaszcza znając dotychczasową politykę producentów, którym przygotowywanie aktualizacji trochę jednak zajmuje. I choć faktycznie wyjmując niebawem tablet z pudełka (na pewno Amerykanie będą mieli taką możliwość, czego im oczywiście zazdrościmy) będzie pracował w oparciu o Androida Honeycomb, tak pojawiła się nadzieja, że już niedługo będzie go można zaktualizować do Ice Cream Sandwich. Już w styczniu.

A my wciąż czekamy na informacje dotyczące polskiej premiery Asusa Transformer Prime. Mając w pamięci sytuację sprzed kilku miesięcy, kiedy to Asus przesuwał rynkowy debiut hybrydy poprzedniej generacji, dość sceptycznie podchodzę do pojawienia się Transformer Prime w Polsce w grudniu. Ale kto wie, może tym razem producent mnie (i Was pewnie też) mile zaskoczy. Na to (naiwnie, przyznaję) liczę.

Warto przypomnieć, że cena Asusa Transfomer Prime w Polsce ma wynosić 2699 złotych w wersji 32GB, WiFi + stacja dokująca.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona