Asus Transformer Pad Infinity 700 z drobną aktualizacją - Tabletowo.pl
Ważne

Asus Transformer Pad Infinity 700 z drobną aktualizacją

Tabletowo.pl Asus Transformer Pad Infinity 700 z drobną aktualizacją Asus Nowości

Posiadacze tabletów Asusa nie mogą narzekać na brak zainteresowania ze strony producenta (no, może poza użytkownikami pierwszej hybrydy – Eee Pad Transformer TF101, którzy wciąż nie wiedzą co z aktualizacją do Jelly Bean…). Jeśli zakupiliście Asusa Transformer Pad Infinity 700, Wasze urządzenia powinny zasygnalizować obecność aktualizacji oprogramowania.

Nie spodziewajcie się jednak, że jest to Android 4.1.2. Tajwański koncern łata błędy systemowe, poprawia stabilność działania i wydajność Transformer Pad Infinity 700 pracującego w oparciu o Androida 4.1.1. Najnowsza wersja oprogramowania to v10.4.4.18.

Asus poinformował, że wypuszczona aktualizacja ma poprawiać problemy z łącznością bezprzewodową WiFi, klawiaturą QWERTY oraz aparatem. Dajcie znać czy faktycznie coś się poprawiło.

Aktualizacja powinna być już dostępna dla posiadaczy Asusa Transformer Pad Inifnity 700 w Polsce – potwierdzone przez naszego Czytelnika. Warto przypomnieć, że wspomniany tablet kilka tygodni temu otrzymał możliwość zasmakowania „żelki”, czyli Androida Jelly Bean.

Dzięki Mikołaj za podesłanie info! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona