Asus Transformer Pad 300 z aktualizacją oprogramowania 9.4.3.30 - Tabletowo.pl

Asus Transformer Pad 300 z aktualizacją oprogramowania 9.4.3.30

Tabletowo.pl Asus Transformer Pad 300 z aktualizacją oprogramowania 9.4.3.30 Asus Nowości

Posiadacze tabletów Asusa nie mogą narzekać na brak zainteresowania ze strony producenta. Przekonali się o tym zarówno użytkownicy Transformer TF101, jak i Transformer Prime TF201. Teraz również mają taką okazję właściciele Transformer Pad 300, bowiem tajwański koncern w ciągu miesiąca wydaje kolejną aktualizację oprogramowania, mającą pozytywnie wpłynąć na działanie tego modelu. Równo miesiąc temu informowaliśmy o pojawieniu się łatki o numerze v9.4.3.29, dziś natomiast – v9.4.3.30.

O tym, co wprowadza najnowsza wersja oprogramowania tabletu Transformer Pad 300 poinformował fiński oddział producenta. I tak, możecie się spodziewać poprawy stabilności działania przeglądarki Chrome i ulepszenia aplikacji aparatu, w tym autofokusa i balansu bieli. Dodadtkowo aktualizacja naprawia błąd związany z (nie)działaniem WiFi w niektórych przypadkach oraz poprawia ogólną stabilność pracy urządzenia i jego wydajność.

Będę wdzięczna za informację od Was czy aktualizacja ta jest już dostępna także w Polsce. Jeśli tablet automatycznie nie powiadomi o dostępności łatki, zajrzyjcie do ustawień urządzenia, bowiem może tam na Was czekać.

Recenzję Asusa Transformer Pad 300 znajdziecie pod tym adresem, natomiast poradnik dotyczący akcesoriów do niego przeznaczonych – tutaj.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona