Asus Transformer Book Duet w dwóch nowych wersjach? TD100 z ekranem 10,1" i TD200 - 11,6"? - Tabletowo.pl

Asus Transformer Book Duet w dwóch nowych wersjach? TD100 z ekranem 10,1″ i TD200 – 11,6″?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Asus Transformer Book Duet w dwóch nowych wersjach? TD100 z ekranem 10,1" i TD200 - 11,6"? Asus Nowości Plotki / Przecieki

Wśród Czytelników Tabletowo.pl chyba nie ma osoby, która by nie słyszała o Asusie Transformer Book Duet TD300. Urządzenie to jest hybrydą, która ma być laptopem z Androidem, laptopem z Windowsem, tabletem z Androidem i tabletem z Windowsem, czyli… sprzętem cztery w jednym. Jest to możliwe dzięki przełączaniu się pomiędzy systemami (Androidem 4.1 Jelly Bean a Windowsem 8.1) za pomocą jednego przycisku, co trwa – z założenia – ledwie cztery sekundy (z założenia, bo jeszcze nie miałam okazji sprawdzić czy to prawda ;)). Okazuje się jednak, że nie będzie to jedyny sprzęt z tej serii, jaki Asus zamierza wprowadzić na rynek.

Jak wynika z najnowszych informacji, które jednak nie pochodzą od samego producenta, a pojawiły się w sieci dość niespodziewanie (choć może jednak stoi za tym Asus i jest to tzw. „przeciek kontrolowany”…), tajwański koncern planuje zaprezentować jeszcze dwa modele z serii Transformer Book Duet. Wiele wskazuje na to, że będą miały mniejsze ekrany niż zaprezentowany na CES 2014 w Las Vegas 13,3-calowiec. Mają to być: 10,1-calowy TD100 i 11,6-calowy TD200 (nazwy robocze).

Jestem bardziej niż ciekawa czy przedstawione informacje okażą się prawdziwe. Tym bardziej, że ostatnio w sieci pojawiły się wieści, jakoby internetowy gigant Google miał zablokować wprowadzenie do sprzedaży hybrydy Asusa ze względu na obecność Windowsa 8.1 obok Androida. Niestety, wiadomość ta nie doczekała się oficjalnego komentarza ze strony Asusa ani Google.

Pożyjemy, zobaczymy.

Tymczasem więcej na temat zaprezentowanego w styczniu Asusa Transformer Book TD300 przeczytacie tu i tu.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona