Asus Transformer AiO: Windows 8 i Android 4.0 ICS... jednocześnie - Tabletowo.pl

Asus Transformer AiO: Windows 8 i Android 4.0 ICS… jednocześnie

Tabletowo.pl Asus Transformer AiO: Windows 8 i Android 4.0 ICS... jednocześnie Asus Nowości

Kiedy we wpisie o opublikowanych przez Asusa tajemniczych filmach wideo zasugerowałem pojawienie się hybrydy pracującej w oparciu o dwa systemy operacyjne, niektórzy z Was stwierdzili, że to nie może być prawda. Na przekór logice, miałem rację. Na targach Computex 2012 Asus zaprezentował najnowszego przedstawiciela rodziny Transformer – AiO.

Krótko mówiąc, Asus Transformer AiO jest stacjonarnym tabletem. Choć urządzenie można odłączyć od podstawki i zabrać do pracy, jego 18,4-calowy 10-punktowy ekran dotykowy zaprzecza mobilności, do której jesteśmy przyzwyczajeni. Pod maską giganta kryją się systemy operacyjny Windows 8 i Android 4.0 Ice Cream Sandwich oraz procesor Intel Ivy Bridge ze zintegrowaną kartą graficzną.

Jak zapewnia producent, Transformer AiO jest w stanie płynnie przełączać się pomiędzy systemami Windows 8 i Android. Nie mogę doczekać się, by zobaczyć tę funkcję w akcji. W ciągu kilku najbliższych dni o AiO usłyszymy jeszcze nie raz – niewiadomych jest wiele. Wciąż nie znamy dokładnej specyfikacji, pojemności akumulatora, ceny i daty pojawienia się na rynku. Pomysł jest bardzo dobry – ot, lekki komputer osobisty do postawienia na stole lub wzięcia do biura. O ile Windows idealnie pasuje do tej koncepcji, tak Android już mniej. Wyobrażacie sobie korzystanie z tego systemu na co dzień?

Tabletowo.pl Asus Transformer AiO: Windows 8 i Android 4.0 ICS... jednocześnie Asus Nowości

via The Verge

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona