Asus rozdaje darmowe etui posiadaczom Nexus 7. Wersja z 3G tanieje do 1299 złotych - Tabletowo.pl

Asus rozdaje darmowe etui posiadaczom Nexus 7. Wersja z 3G tanieje do 1299 złotych

Tabletowo.pl Asus rozdaje darmowe etui posiadaczom Nexus 7. Wersja z 3G tanieje do 1299 złotych Asus Nowości

Kolejny zimowy dzień witamy bardzo sympatycznym newsem skierowanym do osób zarówno będących w posiadaniu tabletu Nexus 7, jak i zainteresowanych tym urządzeniem. Otóż tajwański koncern postanowił zrobić niespodziankę użytkownikom modelu i podarować części z nich darmowe etui. Z innych ciekawych newsów: cena Nexus 7 3G 32GB spadła do 1299 złotych, a na stronie Asusa pojawiła się możliwość zakupu odnowionych egzemplarzy w niższej cenie.

Darmowe etui

Jeśli użytkujesz tablet Nexus 7 i jesteś w posiadaniu jego dowodu zakupu, wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie asusprezentuje.com, by otrzymać etui (niebieskie, różowe lub zielone). Należy podać numer seryjny urządzenia oraz dane do wysyłki. Oczywiście jak to zawsze w tego typu przypadkach bywa – promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Nexus 7 3G 32GB za 1299 złotych

4. grudnia w sprzedaży w Polsce zadebiutował Nexus 7 3G 32GB w cenie 1399 złotych. W komentarzach narzekaliście, że gdyby cena była niższa o co najmniej 100 złotych, byłaby to naprawdę świetna propozycja, a tak… była średnia. Dla wszystkich, którzy czekali na obniżkę ceny modelu, mam dobrą wiadomość. Staniał do 1299 złotych.

Odnowione tablety

Na stronie Asusa z kolei pojawiła się możliwość zakupu odnowionych tabletów Nexus 7. Urządzenie z 8GB kosztuje 499 złotych, natomiast z 16GB – 699 złotych.

Dzięki wszystkim za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona