Asus przekonuje, że ZenFone Max nie potrzebuje dodatkowego źródła energii jednocześnie wyśmiewając etui do iPhone 6s

Niedawno Apple zaprezentowało dość dziwne etui do iPhone 6S. Jest ono wyposażone w dodatkowy akumulator zasilający urządzenie. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że pokrowiec mocno odstaje od obudowy, tworząc mało ciekawie wyglądające wypuklenie. Żeby tego było mało, etui kosztuje aż 479 złotych, co jest wręcz zabójczą ceną…

Asus na swoim profilu na Twitterze opublikował grafikę, na której porównuje etui Smart Battery Case dla iPhone 6S do swojego smartfona Zenfone Max. Okazuje się, że ten ostatni ma tak pojemny akumulator, że jest w stanie pracować o wiele dłużej od iPhone’a 6S z dołączonym etui.

Dla porównania Asus Zenfone Max oferuje 37 godzin rozmów, 20 godzin używania internetu lub 22 godziny oglądania filmów, podczas gdy smartfon od Apple odpowiednio 25, 18 i 20 godzin.

apple etui

Osobiście strasznie nie podoba mi się pomysł wprowadzenia do sprzedaży Smart Battery Case. W takiej cenie możemy kupić co najmniej kilka powerbanków, które na pewno będą prezentowały się dużo lepiej, niż propozycja od Apple…

ASUS-ZenFone-Max

A co do Asusa Zenfone Max to posiada on 5,5-calowy wyświetlacz w rozdzielczości Full HD, procesor Qualcomm Snapdragon 410, 2GB RAM, a także aparaty o matrycach 13 i 5 Mpix. Najważniejsza w tym urządzeniu jest chyba jednak bateria, której pojemność wynosi aż 5000 mAh.

Źródło: phonearena