Asus promuje Eee Pad Transformer akcją "Ty decydujesz" - Tabletowo.pl
Ważne

Asus promuje Eee Pad Transformer akcją „Ty decydujesz”

Tabletowo.pl Asus promuje Eee Pad Transformer akcją "Ty decydujesz" Ciekawostki Nowości

Nikt nie ma wątpliwości, że Asus Eee Pad Transformer był jednym z najbardziej wyczekiwanych tabletów w Polsce w pierwszym kwartale roku. Przesuwanie terminu rynkowej premiery urządzenia jednych denerwowało, innych – jeszcze bardziej motywowało do zbierania potrzebnych funduszy. Na pewno większość z Was, którzy z niecierpliwością czekali na pojawienie się tabletu Asusa w Polsce, na pewno już go zakupiła. Teraz producent postanowił celować w tych potencjalnych klientów, którzy lubią wszelkiego rodzaju bonusy i dodatki. Ruszyła właśnie akcja promocyjna „Asus Eee Pad Transformer. Ty decydujesz”.

W ramach przygotowanej kampanii pierwsze tysiąc osób, które zdecydują się na kupno Asusa Eee Pad Transformer i zarejestrują się na stronie akcji (www.tydecydujesz.com), otrzyma gratisy w postaci:
– 50zł do wykorzystania na pierwszy zakup w serwisie Nexto.pl,
– 30% rabatu na wszystkie na wszystkie zakupy sklepie internetowym z audiobookami, ebookami i prasą – Nexto.pl,
– 50 utworów do pobrania ze strony Muzodajnia.pl.

Niestety, akcja skierowana jest wyłącznie dla osób, które w ostatnim czasie kupiły lub dopiero planują wejść w posiadanie tego urządzenia. W promocji bowiem udział biorą tablety Eee Pad Transformer kupione w okresie od 20 września do 30 listopada.

Jeśli chcecie skorzystać z możliwości otrzymania darmowych bonusów od Asusa, zajrzyjcie na stronę akcji, gdzie należy dokonać rejestracji.

Tymczasem warto przypomnieć, że Asus Eee Pad Transformer ze stacją dokującą jest dostępny za 1999 złotych (16GB) oraz 2399 złotych, natomiast bez niej – 1599 złotych (16GB) oraz 1899 złotych (32GB). Oczywiście jeśli trochę poszukacie, spokojnie znajdziecie i taniej ;)

Poniżej krótka charakterystyka tabletu Asusa:

Transformer jest urządzeniem mobilnym, które nadaje się zarówno do pracy, jak i do zabawy. Dzięki bardzo wydajnemu procesorowi NVIDIA Tegra 2 oraz systemowi Android 3.2 urządzenie radzi sobie z wielozadaniową pracą. Wykonany z wytrzymałego, odpornego na zadrapania szkła, panel IPS pozwala na wygodną dotykową pracę, oglądanie multimediów czy przeglądanie stron internetowych. Cyfrowe kamery umieszczone z tyłu (rozdzielczość 5 Mpix) i z przodu tabletu (rozdzielczość 1,2 Mpix) umożliwiają robienie zdjęć i nagrywanie materiałów wideo, a wbudowany port mini HDMI pozwala na oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości. Wszystko to zamknięte zostało w urządzeniu o grubości 12,98 mm i wadze zaledwie 680 g. Tablet można zamontować w opcjonalnej stacji dokującej. Zapewnia ona dostęp do pełnej klawiatury QWERTY z klawiszami funkcyjnymi Androida, zmieniając tablet w pełni funkcjonalny netbook. Dzięki dodatkowej baterii wbudowanej w stację dokującą z Transformera możemy korzystać nawet do 16 godzin.

źródło: Asus

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona