Asus pracuje nad 5,5-calowym ZenFonem? - Tabletowo.pl

Asus pracuje nad 5,5-calowym ZenFonem?

Dołącz do dyskusji 0

Rodzina ZenFone na dzień dzisiejszy liczy trzech członków, którzy różnią się między sobą głównie przekątną ekranu. Na rynku mamy modele z ekranami: 4,5″, 5″ i 6″. Według DigiTimes w 2015 roku Asus wyda na świat także 5,5-calowy egzemplarz.

Mówi się, że na targach CES 2015 Tajwańczycy zaprezentują odświeżoną serię ZenFone. Póki co nie ma pewności czy zamiast trzech modeli faktycznie pojawią się cztery. Dla niektórych 5 cali to mało, ale z kolei 6 cali może już być odrobinę za duże. Podobno dla tych klientów przewiduje się Asusa Zenfone 5,5. DigiTimes twierdzi też, że Asus zamierza w przyszłym roku intensywnie promować swoje smartfony i phablety w USA.

W Stanach sieć 4G jest popularna, a nie wszystkie modele posiadają LTE, ale to nie powinno być problemem. Plusem „Zenurządzeń” niewątpliwie jest ich dość atrakcyjna cena i ładna (przynajmniej według mnie) nakładka. Zastanawiam się jednak czy to wystarczy, by zainteresować potencjalnych nabywców tym 5,5-calowym phabletem.

Gwoli przypomnienia, Kasia, testowała niedawno Zenfone 5 LTE. Warto też wspomnieć, że urządzenia Asusa trafiły już do Polski.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona