Asus Polska: Android ICS dla Eee Pad Transformer (prawdopodobnie) pod koniec lutego - Tabletowo.pl
Ważne

Asus Polska: Android ICS dla Eee Pad Transformer (prawdopodobnie) pod koniec lutego

Tabletowo.pl Asus Polska: Android ICS dla Eee Pad Transformer (prawdopodobnie) pod koniec lutego Asus Nowości

Ostatnio jednym z najgorętszych tematów jest możliwość aktualizacji tabletów poszczególnych producentów do najnowszej wersji Androida, Ice Cream Sandwich. Dotychczas z „lodowej kanapki” mogą się cieszyć jedynie posiadacze Asusa Eee Pad Transformer Prime oraz Motoroli Xoom – na razie jednak wyłącznie w wersji bez 3G. W ciągu ostatnich tygodniu coraz częściej pojawiają się informacje dotyczące Androida 4.0 dla tabletu Eee Pad Transformer, czyli pierwszej generacji hybrydy Asusa.

Jeden z użytkowników Asusa Eee Pad Transformer zadał polskiemu oddziałowi Asusa na Facebooku pytanie tego, kiedy będzie możliwość aktualizacji Androida do wersji ICS w tymże modelu. Odpowiedzi nie zaliczymy do satysfakcjonujących, bowiem spodziewaliśmy się, że proces aktualizacji rozpocznie się znacznie wcześniej niż… pod koniec lutego, jak obecnie twierdzi Asus Polska. Na szczęście jest tam jeszcze słowo „prawdopodobnie”, które daje nam nadzieję na to, że aktualizacja może pojawić się i wcześniej.

Tabletowo.pl Asus Polska: Android ICS dla Eee Pad Transformer (prawdopodobnie) pod koniec lutego Asus Nowości

Tymczasem osoby zainteresowane Androidem Ice Cream Sandwich zapraszam do przeglądu tegoż systemu na Asusie Eee Pad Transformer Primew tym wpisie.

Przy okazji jeszcze dość istotna informacja dla osób czekających na premierę Asusa Eee Pad Transformer Prime bez klawiatury. Jak poinformował Asus Polska, takowa wersja urządzenia już „niebawem” pojawi się w sprzedaży – cena na chwilę obecną nie jest znana. Update: cena tabletu bez stacji dokującej w wersji 32GB to 2199 złotych, natomiast z 64GB – 2599 złotych (za: x-kom.pl).

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona