Ważne

Garść informacji o aktualizacji dla Transformerów Asusa

Jeśli jeszcze nie macie dość informacji o swoich ulubionych tabletach z serii Asus Eee Pad Transformer, mam dla Was garść kolejnych. Dotyczą one aktualizacji oprogramowania dla modeli Eee Pad Transformer i Eee Pad Transformer Prime oraz związanych zeń problemów, z którymi boryka się ten ostatni. Ale zacznijmy od początku.

Pierwszej generacji Asus Eee Pad Transformer został przyćmiony przez swojego następcę, Eee Pad Transformer Prime, a z kolei ten przez swojego następcę – Eee Pad Transformer Prime’a TF700T z ekranem o wysokiej rozdzielczości. Nie oznacza to jednak, że został zapomniany – zarówno przez fanów, jak i producenta. Obiecana aktualizacja oprogramowania do wersji Android 4.0 Ice Cream Sandwich jest właśnie weryfikowana przez Google i pojawi się wkrótce. Taką informacją podzielił się północnoamerykański oddział Asusa na Facebooku, czym bardzo ucieszył zainteresowanych.

Niestety, uśmiechu nie zobaczymy na twarzach niektórych posiadaczy tabletu Asus Eee Pad Transformer Prime, którzy borykają się z poważnymi problemami z aktualizacją jego oprogramowania. Skarżą się oni na błąd „Numer seryjny nie został odnaleziony”, którego przyczyna nie jest znana. Jeżeli podczas próby aktualizacji spotkaliście się z nim, producent radzi przywrócić urządzenie do ustawień fabrycznych, po czym zostawić je na 15 minut z włączonym ekranem i poczekać, aż zsynchronizuje się ono z serwerami Asusa. To proste rozwiązanie powinno pomóc, lecz nie sądzicie, że taki problem w ogóle nie powinienem mieć miejsca?

via SlashGear i The Verge

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona