Asus Pegasus X005 z certyfikacją TENAA | Tabletowo.pl

Asus Pegasus X005 z certyfikacją TENAA

Dołącz do dyskusji 0

Na stronie chińskiego urzędu certyfikacji TENAA pojawił się Asus Pegasus. Jest to smartfon z dużym, 5,5-calowym wyświetlaczem, lecz z dość przeciętną specyfikacją.

Asus Pegasus X005 jest, pod względem specyfikacji, urządzeniem pomiędzy Pegasusem X002 oraz Pegasusem 2 Plus. Jeśli wszystko się potwierdzi, do dyspozycji będziemy mieli 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), natomiast za pracę systemu operacyjnego Android w wersji 5.1 Lollipop odpowiadał będzie ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,3 GHZ wraz z 2GB RAM.

W smartfonie znajdziemy 13-megapikselowy aparat główny, natomiast na przodzie zagości matryca o rozdzielczości 5 Mpix. Na dane użytkownika zostaną przeznaczone 32 GB z możliwością rozszerzenia przy użyciu kart microSD, a całość dopełni obudowa w trzech różnych kolorach: niebieskim, złotym oraz białym.

Na chwilę obecną nie wiemy kiedy i za ile będziemy mogli kupić Asusa Pegasus X005.

Źródło: phonearena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona