Asus Padfone zaktualizowany do Androida 4.1.1 Jelly Bean - Tabletowo.pl

Asus Padfone zaktualizowany do Androida 4.1.1 Jelly Bean

Tabletowo.pl Asus Padfone zaktualizowany do Androida 4.1.1 Jelly Bean Asus Nowości

W lutym szwedzki oddział Asusa lekko się zagalopował i poinformował, że za jakiś czas Asus Padfone pierwszej generacji otrzyma aktualizację do Androida Jelly Bean. Na ten moment musieliśmy poczekać dłużej niż zakładane przez nas wtedy „kilka dni”. Najważniejsze jest jednak to, że „androidowa żelka” jest już dostępna dla tego hybrydowego urządzenia.

Pierwsi użytkownicy Asusa Padfone otrzymali powiadomienia o dostępności aktualizacji już przed weekendem. Osoby, którym nie pojawiła się automatyczna informacja o możliwości zasmakowania żelki mogą ją pobrać, oczywiście w wersji międzynarodowej (WW_V10.2.1.9), bezpośrednio ze strony tajwańskiego koncernu. Wystarczy wejść tutaj w zakładkę Firmware. Paczka instalacyjna waży 580MB.

Jeśli jesteście posiadaczami wspomnianej hybrydy, nie zastanawiajcie się zbyt długo nad dokonaniem aktualizacji. Poza ogólną poprawą działania i wydajności urządzenia, Asus wprowadził sporo mniejszych poprawek. Wśród nich, poza oczywistą aktualizacją samej wersji systemu do Androida 4.1.1, wprowadzającą projekt Butter i Google Now, znajdziemy poprawki dotyczące aplikacji File Manager, aparatu, słownika, a także dodanie wsparcia dla kart SD – NTFS i EX FAT i naprawę działania przycisków do regulacji głośności.

Dzięki wszystkim za info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona