Asus Padfone zadebiutuje na MWC 2012 - Tabletowo.pl
Ważne

Asus Padfone zadebiutuje na MWC 2012

Tabletowo.pl Asus Padfone zadebiutuje na MWC 2012 Asus Nowości

Asus Padfone to jeden z wielu interesujących projektów, które mieliśmy okazję poznać w ubiegłym roku. Tablet ten w tylnej części obudowy posiada wnękę, w którą można włożyć smartfona i to właśnie tym wyróżnia się spośród androidowej konkurencji dostępnej na rynku. Co ciekawe, nie zadebiutuje podczas targów CES 2012.

Ale sam fakt, że Asusa Padfone w wersji końcowej (obecny na CES model był wciąż wersją deweloperską, która wymaga dopracowywania) nie ujrzymy w Las Vegas nie jest niczym dziwnym. Interesująca jest natomiast sytuacja, w której wydarzenie to jeszcze się nie skończyło, a Asus zaprasza już na kolejne targi. Producent wręczył dziennikarzom zaproszenie na prezentację Asusa Padfone w Barcelonie na MWC 2012 (my też tam będziemy!).

Na temat samego urządzenia wciąż nie wiemy zbyt wiele poza tym, że jego sercem jest czterordzeniowa Tegra 3, a systemem operacyjnym, pod kontrolą którego działa – Android Ice Cream Sandwich. Więcej dowiemy się już za niecałe dwa miesiące.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona