Asus Padfone z Androidem Ice Cream Sandwich | Tabletowo.pl

Asus Padfone z Androidem Ice Cream Sandwich

Dołącz do dyskusji 0

Asus Padfone? Stary druhu, dawno cię nie wiedzieliśmy! Gdzie się podziewałeś? Co mówisz, że byłeś zajęty testowaniem Androida Ice Cream Sandwich? To świetne wieści, myślę, że możemy wybaczyć ci twoją długą nieobecność.

Alex Sun, prezes oddziału zajmującego się mobilnymi urządzeniami w firmie Asus, zapowiedział dziś, że Padfone, hybryda telefonu komórkowego i tabletu internetowego, trafi na rynek z oprogramowaniem Android 2.4/4.0 Ice Cream Sandwich na pokładzie.

Asus Padfone to nietypowe urządzenie oferujące niespotykaną dotąd mobilność. Składa się z dwóch części: smartfonu oraz tabletu interetowego. Pierwszy z nich wyposażono w 4.3-calowy ekran dotykowy, a drugi w 10.1-calowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli.

Zarówno system Android Ice Cream Sandwich, jak i Padfone mają zadebiutować na rynku pod koniec bieżącego roku.

A na koniec, tradycyjnie już, garstka plotek na temat następcy Asusa Padfone. W sieci pojawiły się głosy, że w pierwszej połowie 2012 roku zaprezentowany zostanie nowy tablet, wyposażony w grafikę 3D oraz łączność LTE 4G.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona