Asus Padfone Mini z ekranem 4,3″ i 7-calowym dockiem coraz bliżej premiery | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Asus Padfone Mini z ekranem 4,3″ i 7-calowym dockiem coraz bliżej premiery

Dołącz do dyskusji 0
Asus Padfone mini

Jeszcze kilka lat temu nie pomyślelibyśmy, że w realnym świecie (nie mówię o filmach science-fiction) będziemy mogli korzystać ze smartfonów, które po chwili, dzięki specjalnym stacjom dokującym, będą się zamieniały w tablety. Asus na taki pomysł wpadł, wprowadzając na rynek serię Padfone (do tej chwili już trzy generacje), dzięki czemu wydawałoby się nierealne stało się rzeczywistością. Dotychczas jednak mieliśmy do czynienia ze smartfonami o przekątnej 4,7-5″, które można było wsunąć we wnękę w 10,1-calowy ekran. Tajwański koncern postanowił zmniejszyć koncepcję, dzięki czemu wkrótce na rynku zadebiutuje Asus Padfone Mini.

Z informacji pochodzących z chińskiego źródła UDN wynika, że 11 grudnia będzie miała miejsce konferencja prasowa na Tajwanie, na której mamy poznać wszystkie szczegóły dotyczące nadchodzącego Padfone’a mini. Z kolei szersze grono odbiorców będzie mogło się zapoznać z urządzeniem podczas styczniowych targów CES 2014 w Las Vegas.

Wiele wskazuje na to, że Padfone Mini będzie smartfonem wyposażonym w wyświetlacz o przekątnej 4,3″ o rozdzielczości 960 x 540, który będzie można zadokować w 7-calowej ramce. Z najnowszych danych wynika, że sprzęt będzie pracował dzięki połączeniu czterordzeniowego procesora Snapdragon 400 MSM8226 i Androida 4.3 Jelly Bean (najprawdopodobniej z rychłą aktualizacją do Androida 4.4). Co ciekawe, może się okazać, że smartfon będzie oferował dwa sloty kart SIM (technologia dual SIM).

Wszystko powinno się stać jasne już w przyszłym tygodniu.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona