Ważne

Wkrótce zadebiutuje Asus Padfone Mini?

Dotychczas mieliśmy do czynienia z trzema generacjami Asusa Padfone. W dwóch pierwszych (Padfone i Padfone 2) były to smartfony o przekątnej 4,7″, które dokowane były w 10,1-calową ramkę. Ostatni z nich, Padfone Infinity, to już 5-calowy telefon, ale również ze stacją w postaci ekranu 10,1″. A gdyby tak zmniejszyć proporcje?

Wiele wskazuje na to, że wkrótce Asus zaprezentuje światu Asusa Padfone Mini. Ma to być smartfon z wyświetlaczem o przekątnej 4″, który będzie można dokować w 7-calową ramkę. Aktualnie trudno jest mi sobie to wyobrazić, bo różnica przekątnych pomiędzy oboma urządzeniami będzie tak naprawdę niewielka (w końcu to tylko trzy cale), ale może się okazać, że takie połączenie ma sens. W końcu możliwość przekształcenia smartfona w 7-calowy tablet może się okazać tym, na co wielu z potencjalnych klientów cały czas czeka. Być może jednak w sprzedaży pojawią się dwie ramki dedykowane Padfonowi mini: 7- i 10,1-calowa. Tego jednak potwierdzić, póki co, nie możemy.

Urządzenie pojawiło się w wynikach benchmarku GFXBench pod nazwą Padfone T00C. Stąd też dowiedzieliśmy się, że ma to być produkt pracujący pod kontrolą Androida w wersji 4.3, z ekranem qHD, LTE oraz procesorem Qualcomm Snapdragon S4 o częstotliwości taktowania 1,4GHz z Adreno 305 GP.

Premiery Asusa Padfone Mini możemy się spodziewać na styczniowych targach CES 2014 w Las Vegas.

Asus Padfone mini

źródło

Komentarze

 • Czy jest możliwość aby dołączana grafika – tu podejrzewam zrzut z ekranu były bez skalowania w dół rozdzielczości?
  .
  Z góry dzięki

  • Piotrek

   Łukasz jak mniemam? Odnoszę dziwne wrażenie że piszesz tutaj by zareklamować swój wortal. Nie wiem czy wiesz, ale na linkach jest “nofollow” , więc jedyną wartością jakie takie pisanie daje, to to że bezpośrednio człowiek kliknie w linka.

   • Nie – Mieszko.
    .
    Jest pole na URLa to klepałem adres i tyle. Chce ktoś kliknąć – kliknie – Zapraszam! Ale zawsze jest to wolny wybór.
    .
    A co do pozycjonowania – bo chyba to masz na myśli – to wiem, że ani Page Rang Wydawcy, ani ilość linków zewnętrznych – nawet bez opcji no follow – mimo, ze w Analiticsie się zliczają (referer) nie podbije wyników wyszukiwania, bo Google od dawna jest na to nieczułe – w ten sposób farmy linków zostały wycięte.

 • Azawakh

  Chętnie zobaczyłbym takie tabletowe ramki dla innych smartphonów co bardzo podniosłoby ich funkcjonalność. Z przyjemnością kupiłbym taką mojego Galaxy S3 albo Nexusa4 czy BlackBerry Z10. Szkoda, że w zasadzie tylko ASUS podjął się produkcji tego typu rozwiązań a inni producenci jakoś nie bardzo garną się do takich rozwiązań.

 • KDziardziel

  Wczoraj myślałem o tym czy kiedyś wyjdzie Asus PadFone Maxi :D (Fan Note II)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona