Asus Padfone 2 zatwierdzony przez GCF - Tabletowo.pl
Ważne

Asus Padfone 2 zatwierdzony przez GCF

Nie wiem jak Wy, ale ja z niecierpliwością czekam na oficjalną prezentację Asusa Padfone 2. Po dłuższej możliwości poznania pierwszej generacji modelu, wymagającej nieco dopracowania, i po poznaniu parametrów technicznych drugiej, która przeciekła do sieci, jestem bardzo ciekawa jakie będzie to urządzenie. Mam szczerą nadzieję, że tajwański koncern uczy się na błędach i poprawił wszystkie niedoróbki poprzednika, a także wyposaży nowy model w lepsze komponenty…

Jeśli czekacie na jakieś wieści w sprawie Asusa Padfone 2, oto one: urządzenie zostało zatwierdzone przez GCF – Global Certification Forum. Tym samym smartfon zdobył certyfikat LTE na Europę, Azję i Amerykę Łacińską (na Stany Zjednoczone ma zostać przyznany w najbliższym czasie).

Wspomniałam o przecieku rzekomej specyfikacji Asusa Padfone 2. Chodzi o zdjęcie pudełka, które umieszczone zostało w sieci jakiś czas temu. Z informacji na nim umieszczonych wynika, że urządzenie ma pracować pod kontrolą Androida 4.1 Jelly Bean, a na jego pokładzie mamy znaleźć między innymi czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro o częstotliwości taktowania 1,5GHz, wyświetlacz Super IPS+ o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, 2GB RAM oraz aparat 13 Mpix. Więcej informacji znajdziecie w tym wpisie.

Sprzęt, podobnie jak jego poprzednik – Asus Padfone, będzie smartfonem, który będzie można wpiąć w specjalną wnękę znajdującą się w Padfone Station. Oprócz tego do zestawu można podpiąć klawiaturę, służącą również jako stacja dokująca, a rozmowy głosowe odbywać za pomocą rysika – słuchawki Bluetooth.

Prezentacja Asusa Padfone 2 ma mieć miejsce 16 października 2012 roku.

Tabletowo.pl Asus Padfone 2 zatwierdzony przez GCF Asus Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona