Asus Padfone 2 w Polsce już w grudniu - Tabletowo.pl

Asus Padfone 2 w Polsce już w grudniu

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Asus Padfone 2 w Polsce już w grudniu Asus Nowości

Kto miał do czynienia z Asusem Padfone ten wie, że jest to hybryda godna zainteresowania, aczkolwiek wymagająca jeszcze trochę dopracowania. Tajwański koncern doskonale zdaje sobie z tego sprawę – a przynajmniej taki wniosek można wyciągnąć po jego decyzji o rychłej premierze drugiej generacji urządzenia. Jak już na pewno doskonale wiecie, 16 października (już za sześć dni!) zaprezentowany zostanie Asus Padfone 2. I choć wciąż nie znamy jego oficjalnych parametrów technicznych (o spekulacjach za chwilę), już wiemy kiedy zadebiutuje w Polsce!

Na profilu polskiego oddziału Asusa na Facebooku kilka chwil temu pojawił się wpis mówiący o tym, że Asus Padfone 2 trafi do sprzedaży w naszym kraju już w grudniu. Jeśli tak się faktycznie stanie, Polska znów będzie jednym z pierwszych krajów, w którym będzie można kupić to urządzenie. Tym samym Asus znów potwierdzi, że zależy mu na polskich klientach i nie traktuje nas jak kraj trzeciego świata.

Według ostatnich spekulacji, Asus Padfone 2 ma być sporo ciekawszy od swojego poprzednika. I chyba właśnie tego, między innymi, od niego oczekuję. Pierwsza generacja modelu była nieco spóźniona – już podczas rynkowej premiery smartfon, moim zdaniem, był na przegranej pozycji ze względu na parametry techniczne. Urządzenie, w skrócie, można było określić „przeciętny smartfon, niewyróżniający się tablet”. Mimo wszystko, przez możliwość połączenia ze sobą telefonu, tabletu i klawiatury (i jeszcze rysika – słuchawki Bluetooth), sprzęt jest ciekawy i z niecierpliwością czekam aż będę mogła go poznać (tak jak z pierwszym Padfonem).

Sercem Asusa Padfone 2, według wspomnianych plotek, ma być czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro o częstotliwości taktowania 1,5GHz, a jego systemem operacyjnym – Android, najprawdopodobniej w najnowszej wersji – Jelly Bean (4.1). Na jego pokładzie ma się znaleźć wyświetlacz Super IPS+ o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, LTE, 2GB RAM, GPS, Bluetooth 4.0 oraz akumulator o pojemności 2100 mAh. Czy spekulacje te się potwierdzą – dowiemy się już za kilka dni.

Oficjalną prezentację Asusa Padfone 2 będziecie mogli śledzić na stronie Asusa 16 października (tj. wtorek) o godzinie 11.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona