Asus Padfone 2 ujrzy światło dzienne 16 października - Tabletowo.pl

Asus Padfone 2 ujrzy światło dzienne 16 października

Tabletowo.pl Asus Padfone 2 ujrzy światło dzienne 16 października Nowości

Włoski serwis Netbook Italia opublikował grafikę będącą zaproszeniem na konferencję prasową Asusa, na której światło dzienne ujrzy Padfone 2. Odbędzie się ona 16 października w tajwańskiej stolicy Tajpej oraz we włoskim mieście Mediolan, najprawdopodobniej jednocześnie. Szczegóły nie są znane, ale jedno jest pewne – jest na co czekać.

Na zaproszeniu, oprócz informacji o czasie i miejscu spotkania z dziennikarzami, umieszczono wizerunek telefonu komórkowego. Urządzenie wygląda tak samo jak Asus Padfone pierwszej generacji, co sugeruje zaktualizowaną specyfikację, ale nie wzornictwo. Jedynej różnicy wizualnej można doszukać się w wyglądzie ikon aplikacji. Są inne od tych domyślnych dla Androida 4.1 Jelly Bean (w oparciu o który, jak zakładamy, będzie pracował Padfone 2) oraz oryginalnego Padfone’a. Istnieje prawdopodobieństwo, że Asus wreszcie zdecydował się na zastosowanie autorskiej nakładki na system operacyjny. Jeżeli to prawda, będzie jej bliżej do lekkiego interfejsu Motoroli, niż skomplikowanego TouchWiz od Samsunga.

Niedawne przecieki ujawniły, że Asus Padfone 2 będzie urządzeniem wyposażonym w czterordzeniowy Snapdragon S4 Pro APQ8064 taktowany zegarem 1,5GHz. Dzięki tej nowoczesnej jednostce, hybryda powinna być wystarczająco potężna, aby nadrobić braki poprzednika. Jednakże, jak zauważyła Kasia w swojej recenzji, największą bolączką Padfone’a pierwszej generacji nie jest słaba specyfikacja, a niedopracowane oprogramowanie, które nie zawsze rozumie intencje użytkownika. Czy Asusowi udało się je poprawić? Przekonamy się za niecały miesiąc.

via Netbook Italia

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona