Asus Memo ME570T nowym tabletem Google? | Tabletowo.pl

Asus Memo ME570T nowym tabletem Google?

Dołącz do dyskusji 0

Osoby bardziej zainteresowane rynkiem tabletów internetowych doskonale wiedzą z jakiego modelu wywodzi się Google Nexus 7. Urządzenie początkowo zaprezentowane zostało jako Asus Memo ME370T, by później, nieco ukradkiem, przemienić się we wspomniane urządzenie internetowego giganta. Wspominam o tym nie bez powodu. Otóż do sieci przeciekły wstępne informacje dotyczące modelu Asus Memo ME570T. Nic więc dziwnego, że od razu skojarzony został z drugą generacją Google Nexus 7.

A wszystko przez to, że w programie Picasa (którego chyba raczej nikomu nie trzeba przedstawiać), pojawiło się zdjęcie wykonane rzekomo właśnie Asusem Memo ME570T. To oznacza, że premiera modelu zbliża się wielkimi krokami. Jedyną pewną sprawą jest system operacyjny – Android Jelly Bean.

Co więcej, spekuluje się, że będzie to większa wersja tabletu Google, mianowicie Nexus 10. To by miało sens. Zwłaszcza, że producenci dążą do oferowania potencjalnym klientom pełnej gamy urządzeń o różnych przekątnych. Czy tak faktycznie będzie? Okaże się.

Trzeba jednak pamiętać, że są to wyłącznie nieoficjalne informacje, które nie muszą okazać się prawdziwe. Wyjścia są teoretycznie dwa: albo sprzęt zadebiutuje jako Asus Memo ME570T, albo z logo Google na obudowie. Jakkolwiek by nie było, oczekujemy od niego jednego: by oferował bardzo dobry stosunek parametrów technicznych do ceny. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku Google Nexus 7.

20120929-081600.jpg

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona