ASUS ME570T ponownie w sieci - tym razem dzięki AnTuTu - Tabletowo.pl
Ważne

ASUS ME570T ponownie w sieci – tym razem dzięki AnTuTu

Początek każdego roku to czas targów technologicznych. Styczeń zarezerwowany jest na Consumer Electronics Show w Las Vegas, luty – Mobile World Congress w Barcelonie, natomiast marzec – CeBIT w Hanowerze. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawia się coraz więcej plotek dotyczących urządzeń, które mogą mieć premierę w ciągu kolejnych kilku miesięcy.

Pamiętacie końcówkę października, kiedy to do sieci pierwszy raz przeciekły informacje dotyczące Asusa ME570T? Po trzech miesiącach przyszedł czas na kolejne spekulacje z tym urzązeniem w roli głównej. Asus ME570T pojawił się w sieci w wyniku popularnego benchmarku – AnTuTu, w którym uzyskał wynik 13 046. Dla porównania, Nexus 7 – 12727, HTC One X – 14670, Shiru Shogun 10 Power – 15516 (dwa pierwsze: cztery rdzenie Tegra 3, ostatni – cztery rdzenie Exynos 4412).

Z najnowszych informacji wynika, że Asus ME570T będzie pracował pod kontrolą Androida 4.1.1 Jelly Bean. Jego procesor ma mieć taktowanie 1.7GHz, najprawdopodobniej będzie to więc czterordzeniowa Tegra 3 – wynik z AnTuTu zdaje się to potwierdzać. Pozostałe parametry techniczne tabletu w chwili obecnej nie są znane.

Wiele wskazuje na to, że niebawem Asus zaprezentuje trzy tablety: tanie urządzenie ME172V designem nawiązujące do Nexus 7, ME371MG z Intel Atom oraz ME570T.

Tabletowo.pl ASUS ME570T ponownie w sieci - tym razem dzięki AnTuTu Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona