Asus ME301T MeMo Pad 10 coraz bliżej prezentacji (wideo) - Tabletowo.pl
Ważne

Asus ME301T MeMo Pad 10 coraz bliżej prezentacji (wideo)

Tabletowo.pl Asus ME301T MeMo Pad 10 coraz bliżej prezentacji (wideo) Asus Nowości Plotki / Przecieki

Od dłuższego czasu sporo słyszymy na temat dwóch tabletów Asusa: ME172V i ME301T. O ile pierwszy z nich doczekał się już oficjalnej prezentacji, tak drugi wciąż na nią czeka. Jego premiera będzie miała miejsce prawdopodobnie podczas MWC 2013 w Barcelonie. Ale zanim się to stanie, już teraz możecie poznać to urządzenie, bowiem pierwsze wideo z nim w roli głównej pojawiło się w sieci.

Asus ME301T, znany również jako MeMo Pad 10, ujawnił również swoją największą tajemnicę, mianowicie: parametry techniczne. Dziś dowiedzieliśmy się, że tablet będzie ostatecznie wyposażony w ekran IPS o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Tegra 3 o częstotliwości taktowania 1,2GHz, 1GB RAM i 16GB pamięci wewnętrznej, którą będzie można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD.

Produkt trafi do sprzedaży z Androidem 4.1 i będzie oferował aparat 5 Mpix, kamerkę 1,2 Mpix, akumulator mający pracować do 8,5 godziny oraz grubość wynoszącą 10,5 mm. Całość ma ważyć 580 g.

Przyznam szczerze, że jeśli powyższe parametry techniczne okażą się prawdziwe, a wiele wskazuje na to, że tak właśnie jest, będę bardzo zdziwiona. Po co wypuszczać na rynek urządzenie bliźniacze do obecnego w sprzedaży Asusa Transformer Pad TF300T, różniące się jedynie wzornictwem?

Asus MeMO Pad 10 ma kosztować ok. 300 euro. Jego oficjalnej prezentacji, jak już wspomniałam, spodziewamy się podczas MWC 2013 w Barcelonie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona